„Часът на Земята в нашия двор“

Днес ученици и учители от нашето училище се обединиха в една обща кауза – да направим училищния двор по-чист, по-красив и по-приятен за всички.

С много желание, усмивки и екипна работа почистихме пространствата около училището и показахме, че малките действия могат да водят до голяма промяна.

Благодарим на всички ученици и учители, които се включиха и дадоха личен пример за грижа към природата и училищната среда!

Защото промяната започва от нас.

Scroll to Top