На 10.12.2024 г. в Трета ПМГ „Акад. Методий Попов” беше отбелязан Световният ден за правата на човека. Членовете на клуб „Дебати”, с ръководител г-н Владимир Христов, и клуб „Биоетика”, с ръководител г-жа Станислава Минева, организираха и проведоха информационна кампания във връзка с международния празник. Заедно със своите съученици те представиха своята арт визия за живата връзка между правата на човека и необходимите условия за тяхното реализиране. В рамките на часа на класа за своите съученици от девети и единадесети клас екипи от двата клуба проведоха обучителна кампания за правата на човека.







