Жасмина Люцканова от 11. а клас достойно защити своето авторско есе на тема „Пациент или код в системата”, с което участва в XII Национална конференция по гражданско образование „Семейство-училище-общество“ (08.- 09.05.2026 г.), организирана от СУ „Св. Климент Охридски”, гр. Добрич.
Поздравяваме Жасмина за почетното трето място, което тя зае след проведения заключителен етап от конференцията, и ѝ пожелаваме много бъдещи творчески успехи и вдъхновение в отстояването на лична гражданска позиция.




