БРОНЗ И ЗЛАТО ОТ ДЪРЖАВНИТЕ ФИНАЛИ ПО БАДМИНТОН!

Най-силните ученици от цяла България се събраха в Хасково за финалите на ученическите игри по бадминтон, а нашите момичета оставиха всички впечатлени и безмълвни. Отборът ни в състав: Александра Стратиева – 11. г, Диляна Ангелова – 12. б, Яница Райкова – 11. д, Кристалина Станкова – 11. д и Елиф Ахмедова от 11. д клас демонстрира високо ниво на техника и концентрация и достойно взе бронза. Александра и Диляна се представиха на ниво национален отбор, със сигурност ги очаква звездно бъдеще в женския бадминтон. Яница, Кристалина и Елиф показаха невероятно старание, отдаденост и голям напредък. Александра Стратиева беше безкомпромисна и грабна златото при индивидуалните срещи.

Честито, момичета, вие сте нашите шампионки! Пожелаваме ви много отборни и индивидуални бъдещи успехи!

Scroll to Top