На 13 и 14 май 2025 година нашето училище взе участие в ежегодната Панорама на средното образование – Варна. Събитието събра десетки учебни заведения от региона и предостави възможност на бъдещите гимназисти и техните родители да се запознаят с образователните профили и специалности, които предлагаме. Представихме нашите учебни планове, материална база и постижения. Отговаряхме на въпроси на ученици и родители.
Благодарим на всички, които посетиха щанда ни! За нас беше удоволствие да представим училището и да се срещнем с толкова много бъдещи ученици и партньори!




