Гордеем се с нашите ученици!

Днес, 07.05., ученици от клуб „Превенции“ с ръководител Камелия Николова към Трета природоматематическа гимназия бяха отличени по време на церемонията „Младите хора и бъдещето“, организирана от Дирекция „Превенции“ към Община Варна.

Нашите ученици получиха грамоти от Кмета на Община Варна за своя изключителен принос в развитието и прилагането на общинската политика по превенция на рисковото поведение сред деца и млади хора.

Поздравления за: Адриана Георгиева XII a, Вяра Хинева XII в, Елена Вранкова XII в, Зария Георгиева XII в, Дияна Симеонова XII a.

Гордеем се с вашата активност, ангажираност и стремеж да бъдете положителен пример за младите хора!

Scroll to Top