Абитуриентите плащат сами здравните си вноски

Уважаеми ученици и родители,

     От началото на юли до момента на започване на работа или до стартиране на редовно обучение в университет абитуриентите трябва сами да внасят здравните си осигуровки.

Можете да се запознаете от линковете с подробности по здравноосигурителните задължения.

Линк към Документ

Линк към видеоматериала във Facebook

Scroll to Top