Националната кампания „Чиста околна среда 2024″

засаждане на дръвчета

В началото на последната седмица на месец ноември бяха изпълнени и последните дейности, свързани с Националната кампания „Чиста околна среда 2024”, организирана от Предприятието за управление на дейностите по опазване на околната среда (ПУДООС). В двора на гимназията бяха монтирани: компостер с четири отделения, нови кошчета за боклук, четири полукръгли пейки, стойка за велотротинетка и стойка за четири велосипеда, бяха поставени и дървени кашпи с цветя и декоративни храсти. Със съдействието на помощния персонал на гимназията ученици засадиха кипариси, които направиха двора по-зелен и подходящ за отмора в края на учебния ден. Удовлетворение от постигнатия резултат се четеше в очите на всички, участвали в релизирането на проекта.

Scroll to Top